Doprovodné akce

Prohlídka Plzeňského historického podzemí

Časy prohlídek budou upřesněny na registracích.

Průvodce vás provede labyrintem chodeb, sklepů a studní, který byl pod městem Plzní  budován od 13. století. Během prohlídky poznáte život pod městem a odhalíte tajemství autentických nálezů a zákoutí, které podzemí skrývá. Dozvíte se, jak podzemí vznikalo, a poznáte rozmanitost jeho využití. Díky exponátům a vystaveným nálezům proniknete i do historie města a každodenního života středověkých obyvatel města Plzně. 

Prohlídkový okruh podzemím je dlouhý asi 800 metrů a prochází v hloubce 9 až 12 metrů pod historickým centrem města Plzně.
Na prohlídce navíc získáte tzv. „pivenku“, za kterou ve vybraných plzeňských restauracích můžete ochutnat ležák Pilsner Urquell (0,3l).
Počet míst na tuto prohlídkovou trasu je limitován na 40 účastníků.
Cena: 190,- Kč /8,-€
Společenské akce si, prosím, rezervujte při Vaší registraci.

Komentovaná prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Časy prohlídek budou upřesněny na registracích.

Prohlídková trasa Pilsner Urquell patří mezi světově nejlépe hodnocené turistické destinace. Milovníky piva jistě zaujmou historické sklepy, kde se dodnes vyrábí pivo Pilsner Urquell tradiční metodou jako za dob prvního sládka. Průvodce vám vysvětlí unikátní postup vaření piva Pilsner Urquell, který je identický s tím, jak jej v roce 1842 zavedl Josef Groll. Součástí
prohlídky je také stáčírna, která patří mezi nejmodernější v Evropě a její kapacita je úctyhodných 120 000 lahví za hodinu.
Vrcholem prohlídky je degustace nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z ležáckých dubových sudů v historických sklepech.
Cena: 380,- Kč/16€
Společenské akce si, prosím, rezervujte při Vaší registraci.

logo_fly

14. – 16. 6. 2023

FARMAKODNY PLZEŇ

71. ČESKO-SLOVENSKÉ FARMAKOLOGICKÉ DNY